• ALTIN (TL/GR)
  463,00
  % 0,58
 • ÇEYREK ALTIN
  746,00
  % 1,74
 • 22 AYAR ALTIN TL/GR
  417,89
  % 1,92
 • 18 AYAR ALTIN TL/GR
  198,84
  % 0,20
 • 14 AYAR ALTIN TL/GR
  253,49
  % 1,91
 • ALTIN ($/KG)
  57.193,00
  % 0,62
 • AMERIKAN DOLARI
  8,0630
  % 0,04
 • € EURO
  9,7075
  % 0,31

Ziraat Bankası Gelir Belgesiz Kredi Kartı Alma

Ziraat Bankası Gelir Belgesiz Kredi Kartı Alma

Ziraat Bankası müşteri olanlar veya bankanın müşterisi olmak isteyen kişiler, bankanın vermiş olduğu gelir belgesiz kredi kartına başvuru yapabiliyorlar. Bu karta başvuru yapacak olan kişilerin ise, belli şartlara haiz olması gerekiyor. Bankadan kredi kartı almak için çok detaylı şartlar sizden istenmiyor. Bunların başında ise, kredi notunuzun çok yüksek olması gerekmemektedir. Çok fazla önemli olmayan kredi notuzun, sizin bankadan kolay şekilde kredi kartı almanızı sağlıyor. Ziraat Bankası müşterilerine kredi kartı verdiği zaman, diğer farklı iki banka gibi müşterisinin ödeme düzenini kontrol ediyor. Ziraat Bankasından gelir belgesiz kredi kartı başvurusu yapmak istiyorsanız, özellikle bu başvuru işlemini şube kanalı kullanmadan yapmalısınız. Şube kanalı kullanmadan yapacağınız kredi kartı alma başvurusu için, bankaya bazı evrakları vermeniz gerekmeyecektir.
Eğer bu başvuru işlemini şube üzerinden yaparsanız, sizden bazı belgeler istenecektir. Bu yüzden başvuru işlemini online olarak yapmanız her zaman sizin avantajınıza olacaktır. Mümkünse bu işleminizi şube üzerinden yapmaktan uzak durarak yapınız.

Ziraat Bankası Gelir Belgesiz Kredi Kartı Başvurusu Hakkında

Online olarak Ziraat Bankasından gelir belgesiz kredi kartı başvurusunu belge beyan etmeden rahatlıkla yapabiliyorsunuz. Başvuru yapacağınız zaman belirtmiş olduğunuz gelirin durumuna göre, kredi kartınızın limiti vermiş olduğunuz gelirin durumuna göre belirleniyor. Belirlenen limitin önemli bir noktası ise, limik kontrol sistemidir. Kredi kayıt bürosu tarafından belirlenen limit kontrol sistemi, tüm kredi ve kredi kartları ile ilgili limitlerin tamamını kapsıyor. Eğer maaş bordrosu beyan etmeden kredi kartı başvurusunda bulunmak isterseniz, Ziraat Bankası ATM kanalını tercih etmeniz sizin için daha kolay olacaktır. Bu işlemi ATM üzerinden kartsız bir şekilde yapabiliyorsunuz. Başvurunuz hem daha güvenli, hem de daha hızlı oluyor. ATM üzerinden yapmış olduğunuz gelir belgesiz kredi başvurusu sonucu sizin başvuru esnasında yazmış olduğunuz cep telefonunuzua kısa mesaj şeklinde geliyor.

Sizin bu başvurusu esnasında yapmanız gereken şey ise, yazmış olduğunuz bilgilerinizi doğru şekilde girmenizdir. Bu bilgilerin doğru olması, sizin işleminizin hızlı bir şekilde sonuçlanmasını sağlayacak ve size bilgi olarak hızlı şekilde mesaj gelecektir.

Ziraat Bankası Gelir Belgesiz Kredi Kartı Başvusuru İnternet Bankacılığı Kullanılarak Yapılması

Ziraat Bankasından gelir belgesi beyan etmeden kredi kartı almak isteyen ve başvuru yapmak isteyen kişiler, bu işlemi ATM üzerinden yapabildikleri gibi, internet üzerinden online olarak ve kısa süre içerisinde gerçekleştirebiliyorlar. İnternet üzerinden kredi kartı başvurusunu online olarak yapmanız için, internet bankacılığı hesabınızı bulunması gerekiyor. Ziraat Bankası müşteri olmayan kişiler ise, öncelikle bu işlemi internet üzerinden yapamayacakları gibi, Ziraat Bankası müşteri olmaları ve daha sonra internet bankacılığı hesabı açmaları gerekiyor.
İnternet üzerinden gelir belgesiz kredi kartı başvurusu yapmak için şu adımları takip ediniz.
Öncelikle hesabınızın olduğu Ziraat Bankası internet bankacılığına giriş yapınız.
Sonra ise, başvurular bölümündeki linke tıklayın.
Daha sonra kredi kartı başvurularını tıklayın.
Kredi kartı başvurularını tıkladıktan sonra, gelir belgesizi kredi kartı başvurusunda bulunmak istiyorum bölümüne geldikten sonra, gerekli olan bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde yazınız.
Bu şekilde işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız. Kredi kartı başvurusu yapabildiğiniz gibi, aynı menü üzerinden diğer kredi başvurularınızı gerçekleştirebiliyorsunuz.

Ziraat Bankası Gelir Belgesiz Kredi Kartı Başvurusu Telefon Üzerinden Yapmak

Ziraat Bankasından çıkartmak istediğiniz kredi kartınızın başvurusunu hem internet, hem ATM üzerinden yapabildiğiniz gibi, telefon ile müşteri temsilcisini arayarak gerçekleştirebiliyorsunuz. Telefon üzerinden bu işlemi yapmak için ilk yapmanız gereken işlem ise, 0850 258 00 00 numaralı müşteri temsilcisi numarasını aramak olacaktır. Numarayı aradıktan sonra kimlik numaranızı ve daha sonra, sizden istenen 1 ve 4 no’lu tuşları sırası ile tuşlamanız, kredi kartı başvurusu aşamasıdır. Direkt olarak müşteri temsilcisine bağlandıktan sonra, yapmak istediğiniz gelir belgesiz kredi kartı başvurusunu telefon üzerinden gerçekleştirebileceksiniz. Yapmış olduğunuz başvurunuzun olumlu veya olumsuz olarak sonucu ise, telefon üzerinden beyan etmiş olduğunuz cep telefonu numarasına mesaj şeklinde gelecektir.

Ziraat Bankası Gelir Belgesiz Kredi Kartı Başvurusu SMS İle Yapılması Hakkında

Ziraat Bankası müşterilerine farklı şekillerde hizmet veren bankadır. Gelir belgesiz bir şekilde kredi kartı başvurusu yapmak isteyen kişiler, bu hizmetlerden hem ATM, hem de internet kanalı ile bu işlemi gerçekleştiriyorlar. Ayrıyetten telefon ile yapabilecekleri gibi, SMS ile de kolaylıkla yapabiliyorlar. Şubeye gitmek istemiyorsanız ve internet kullanmıyorsanız, telefonunuzun mesaj bölümüne giriş yapmanız ve sizden istenen şartları yerine getirmeniz, kredi kartı başvurunuzu yapmanızı sağlayacaktır. Yapmanız gereken işlem, mesaj bölümüne COMBO yazmanız ve sonrasında boşluk bıraktıktan sonra, T.C Kimlik Numarasını yazarak 4757 numarasına mesaj yoluyla yollamak olacaktır. Cep telefonunuzun mesaj bölümünden yapmış olduğunuz bu işlemin sonucu da aynı şekilde, mesaj yolu ile sizlere gelecektir.