• ALTIN (TL/GR)
  460,35
  % 1,36
 • ÇEYREK ALTIN
  741,00
  % 1,20
 • 22 AYAR ALTIN TL/GR
  415,45
  % 1,34
 • 18 AYAR ALTIN TL/GR
  198,84
  % 0,20
 • 14 AYAR ALTIN TL/GR
  252,08
  % 1,36
 • ALTIN ($/KG)
  56.837,00
  % 0,75
 • %
 • %

Yıllık Kredi Kartı Aidatı Almayan Bankalar

Yıllık Kredi Kartı Aidatı Almayan Bankalar

Yıllık kredi kartı aidatı almayan bankalar tarafından sağlanan kredi kartlarından alarak, hiçbir kart aidatı ödemeden kredi kartınızı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Her ne kadar kart aidat ücretleri aşırı tutarlarda olmasa da, zaten bankaya faiz ve benzeri işlemleriyle kazanç sağlayan vatandaşlar alınan bu kart aidatlarından ciddi derecede rahatsızlık duymaktadır.

Yıllık Kredi Kartı Aidatı Almayan Bankalar

Enpara

Enpara bankacılık sektöründe yaptığı yeniliklerle, adından söz ettirmeyi başaran online bankalardan biridir. Herhangi bir fiziki şubesi olmadan tamamen internet bankacılığı üzerinden işlemlerin yapılabileceği enpara, vermiş olduğu kredi kartından yıllık kart aidatı ücreti almamaktadır.

Yapı Kredi Bankası

Yapı Kredi bankası ise, ilk yıl için kart aidatı almayan ancak ilk yılın sonunda kart aidatı almaktadır. 100 TL altı için temassız ödeme özelliği sunan Yapı Kredi kredi kartı ile puan toplayarak, nakit harcamalarınızda kullanabilirsiniz.

Akbank Axess Free

Kullanıcısına birçok özelliği bir arada sunan Axess Free, yıllık kart ücretinin olmadığı kartlar arasındadır. Normal harcamalara taksit imkânı sunduğu gibi nakit çekimler için de taksit yapabileceğiniz kredi kartının bir diğer özelliği ise, taksit erteleme seçenekleri sunmasıdır.

Garanti Bankası Flexi

Yıllık kredi kartı aidatı almayan bankalar arasında olan Garanti Bankası tarafından sunulan Flexi kart, klasik bonus kart özelliklerinin tamamını taşımaktadır. Yapılan alışverişlerden bonus biriktiren ve bunu nakit harcamalarda kullanma imkânı olan yeni nesil kartta, temassız ödeme özelliği de bulunmaktadır.

Odeabank Bank’O Card

Bankacılık sektöründe müşterilerine tanımış olduğu kolaylıklarla öne çıkan Odeabank, Bank’ı Card için herhangi bir yıllık kullanım aidatı talep etmemektedir. Taksitli alışverişler için kullanacağınız gibi, nakit çekimleriniz için de kredi kartınızı kullanabilirsiniz.

Finansbank Fix Card

QNB Finansbank tarafından verilen Fix Card, aidatsız kullanacağınız kartlardan biridir. Kartınızla para puanlar biriktirebilir ve temassız ödeme yapabilirsiniz.

VakıfBank Kredi Kartı

Tercih Kart adıyla birçok yeniliğini kullanıcısına sunan Vakıfbank, herhangi bir yıllık kart aidat ücreti almamaktadır. Vakıfbank Tercih Kart ile 100 TL ve altı alışverişleriniz için, kartınızın temassız özelliğini kullanabilirsiniz.

Kredi kartı yıllık kart ücreti almayan bankalar bunlar olup, kart limitleri kişinin gelir belgesine göre belirlenmektedir.