• ALTIN (TL/GR)
  460,35
  % 1,36
 • ÇEYREK ALTIN
  741,00
  % 1,20
 • 22 AYAR ALTIN TL/GR
  415,45
  % 1,34
 • 18 AYAR ALTIN TL/GR
  198,84
  % 0,20
 • 14 AYAR ALTIN TL/GR
  252,08
  % 1,36
 • ALTIN ($/KG)
  56.837,00
  % 0,75
 • %
 • %

Taksit Ertelemeli Kredi Veren Bankalar

Taksit Ertelemeli Kredi Veren Bankalar

Taksit ertelemeli kredi veren bankalar, kredi çekildikten sonraki ilk 3 veya 6 aylık taksitleri erteleyerek müşterilerine büyük ödeme kolaylıkları sunuyor. Finansal rekabetin getirmiş olduğu bu durum sayesinde, kredi çektikten sonraki ilk 3 veya 6 ay için hiç ödeme yapmadan rahat bir dönem geçirebilirsiniz.

Taksit Ertelemeli Kredi Veren Bankalar

Vakıfbank 3 Ay Taksit Atlatmalı Kredi

Yaptığı kampanyalarla müşterilerinin beğenisini kazanmaya devam eden Vakıfbank, çekilen ihtiyaç kredilerinde 3 ay taksit atlatması yapıyor. Bankadan çekeceğiniz kredi sonrasında 3 ay geri ödeme yapmayarak, zaten ihtiyacınız olan bu dönemde daha rahat olabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası

Türkiye’nin köklü bankalarından biri olan Türkiye İş Bankası, 60 ay vade seçeneğiyle 6 aya kadar taksit ertelemesi yaparak tüketicilerin yüzünü güldürüyor. Banka aynı şekilde balon ödeme diye tabir edilen ödeme yöntemleriyle de, taksit aralıklarını isteğe göre uzun tutmaktadır.

 

Halk Bankası

Yine çektiğiniz kredi için 3 ay erteleme yapabileceğiniz Halk Bankası, 48 ay vade seçeneği ve 1,27’den başlayan faiz oranlarıyla dikkat çekmektedir. Banak ihtiyaç kredileri başta olmak üzere, konut ve taşıt kredileri için de taksit ertelemesi yapmaktadır.

Alternatif Bank

2,11 faiz oranlarıyla kredi veren Alternatif Bank, taksit ertelemeli kredi veren bankalar arasında faiz oranı yüksek olsa da kolay kredi vermesiyle bilinmektedir. 36 ay vade seçeneği sunan bankanın faiz oranları, çekilecek tutara ve vadeye göre farklılık gösteriyor.

ING Bank

Kredi notuna göre 50 bin TL’ye kadar taksit atlatmalı kredi veren bankalar listemizdeki ING Bank, vade ve tutara göre 2,55 oranlarına kadar faizle kredi tahsis etmektedir. Banka çekilen krediler için talep edilmesi halinde, 3 ay erteleme yapıyor.

Akbank

İnternet şubesi üzerinden yapılacak başvurular için 3 ay taksit ertelemesi yapan Türkiye’nin köklü bankası, 2,32 faiz oranı ile kredi vermektedir. 60 ay vade seçeneğine kadar kredi sunan banka, kredi tahsis ücreti almamaktadır.

Finansbank Ertelemeli Kredi

Ertelemeli kredi veren Finansbank, mobil ve internet şubesi üzerinden yapılan başvurularda kolaylık tanımaktadır. Bankadan çekeceğiniz krediyi, 3 ay erteleyebilirsiniz. Bankanın faiz oranları değişkenlik göstermekle birlikte, ortalama 1,98 civarındadır.