• ALTIN (TL/GR)
  464,12
  % 0,83
 • ÇEYREK ALTIN
  747,00
  % 2,00
 • 22 AYAR ALTIN TL/GR
  418,65
  % 2,10
 • 18 AYAR ALTIN TL/GR
  198,84
  % 0,20
 • 14 AYAR ALTIN TL/GR
  254,14
  % 2,16
 • ALTIN ($/KG)
  57.221,00
  % 0,67
 • AMERIKAN DOLARI
  8,0721
  % 0,17
 • € EURO
  9,7230
  % 0,49

Şubeye Gitmeden Anında Kredi Veren Bankalar

Şubeye Gitmeden Anında Kredi Veren Bankalar

Şubeye gitmeden anında kredi veren bankalar çoğu bireysel müşterilerin ihtiyaç kredisi almak için başvuru yaptığı bankaların içerisinde yer almaktadır. Nakit paraya ihtiyacı olan insanların, koronavirüs salgını nedeni ile kalabalık ortamlarda bulunmak istememelerinden dolayı, şubeye gitmeksiniz bankaların hizmetlerinden yararlanarak, kredi başvurusu yapmaktadırlar. İster ev kredisi için başvuru yapın, isterseniz de araba ve diğer ihtiyaçlarınız için kredi almak isteyen, şubeye gitmenize gerek yoktur. Bazı bankalar müşterilerine şubeye gelmelerine gerek kalmadan, ihtiyaç kredisi vermektedirler. Şubeye gitmeden kredi alacağınız bankalar, müşterilerine farklı yöntemler uygulayarak kredi vermektedirler. Bu durum ise, malum olan salgın neticesinde insanların riske girmeden paralarını almalarını sağlamaktadır. Bu uygulamayı yapan bankalar, hem müşterilerinin sağlıklarını düşünmekteder, hemde toplum sağlığı için çok faydalı bir uygulama yapmaktadırlar.

Farklı bankalar müşterisi şubeye gelmeden, müşterilerine veya kredi almak isteyen kişilere, kredi veriyor.
Bu bankalardan bazıları ise şunlardır.
-İNG Bank
-QNB Finansbank
-Cepteteb
-Aktifbank
-Türkiye Finans Katılım Bankası

şubeye gitmeden kredi alacağınız bankalar arasında yer almaktadır. Siz de tercihiniz doğrultuda istediğiniz bankadan kredi alabilirsiniz.

Şubeye Gitmeden Kredi Almanız İçin Gerekli Olan Şartlar Nelerdir?

Saymış olduğumuz bazı bankalar, müşterilerine şubelere gitmeden kredi vermektedirler. Bu bankalar kredi verirken, müşterilerinin bazı şartlara uyması için kurallar koymuştur. Bu kurallara uyulduğu takdirde, istediğiniz bankadan ihtiyaç kredinizi şubeye gitmeden alabilirsiniz.
Almak istediğiniz kredi için uymanız gereken şartlar şunlardır.

Online olarak başvuru yapacağınız bankanın, geçmişte müşterisi olmanız gerekmektedir. Eğer geçmişte müşteri değilseniz, kredi almak istediğiniz bankadan bir hesap açmanız gereklidir.Hesap açma işlemini online olarak yapmak isterseniz, banka sizlerin adresine evrak göndererek, hesap açma işleminizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Kredi almak istediğiniz bankanın müşterisi olarak, yüksek kredi notuna sahip olmanız gereklidir.
Ne kadar ihtiyaç kredisine ihtiyacınız varsa, ihtiyaç duyduğunuz ve çekebileceğiniz paranın limiti, aylık kazancınızın yarısından fazla olmaması lazımdır.

Kredi başvurusu yapacağınız bankaya ise, gelir belgesi beyan etmeniz gereklidir.

Bunların dışında ise, eğer bankanın kara listesine girmiş iseniz her hangi bir krediyi bankadan talep edemezsiniz.

Şubeye Gitmeden Kredi Almanız İçin Gerekli Olan Belgeler Nelerdir?

Kredi almak istediğiniz bankanın kurallarına uyduğunuz takdirde, kredi almak istediğiniz banka sizlere kredi çıkartacaktır. Bu krediyi almak içinse, bazı belgeler ibraz etmeniz gereklidir.
Bu belgeler ise şunlardır.

-T.C Kimlik Belgenizin fotokopisi.
-Bankaya sunacağınız gelir belgesi.
-Oturduğunuz yerin ikametgah adresini gösteren belgeniz.
-Bankaya sunacağınız teminat belgeniz.
-Bankaya vereceğiniz kefilin, gelir belgesini gösteren dökümanlar.

Bu evrakları kredi almak istediğiniz bankaya sunduğunuz takdirde ve bankanın kredi alma kurallarına uymanız halinde, banka sizlere şubeye gitmeden ihtiyaç kredisi verecektir.

Şubeye Gitmeden Enpara İle İhtiyaç Kredisi Almanın Genel Özellikleri Nelerdir?

Enpara ihtiyaç kredisi ihtiyacı olanların, bankadan en sık bir şekilde talep ettikleri kredilerin başında gelmektedir. Bankalardan enpara ile kredi almak için, şubeye gitmenize gerek yoktur. Fakat enpara ile ihtayaç kredinizi alabilmek için, bazı kurallara uymanız gereklidir.
Bu kuralların genel özellikleri ise şunlardır.

-Enpara ile kredi almanız şubeye gitmeden sadece online üzerinden gerçekleşmektedir.
-Gerekli olan şartlar yerine getirildikten sonra, şubeye gitmenize gerek kalmadan paranız hesabınıza aktarılacaktır.
-Almak istediğiniz ihtiyaç kredisin alt limiti 1.000 tl’dir. Bu limitin üstü ise, 60.000 tl olarak belirlenmiştir.
-Şubeye gitmeden enpara ile kredi aldığınızda sizden, 450 tl masraf talep edilmektedir. Bunu bilerek enpara ile kredi talep etmeniz gereklidir.
-Bunların dışında ise, enpara ile şubeye gitmeden alacağınız ihtiyaç kredisinde ödeyeceğiniz faiz oranı ise, %1.19’dur ve bu oran aylıktır.

Şubeye Gitmeden Cepteteb Kredisi Alma Şartları Nelerdir?

Şubeye gitmeden ihtiyaç kredisi veren bankalardan bir tanesi ise, TEB Bankasıdır. Bu bankanın müşterilerine uygulamış olduğu cebteteb ihtiyaç kredisinin bazı şartları bulunmaktadır. Bu şartalara uyan bireysel TEB Bankası müşterileri, kolay şekilde şubeye gitmeksizin, ihtiyaç kredisini almaktadırlar.

Cepteteb ihtiyaç kredisi alma şartları şunlardır.

Gerekli olan başvuruyu online olarak yaptıktan sonra, cep telefonunuzdan size söylenen ihtiyaç kredisi kurallarına uymanız gereklidir. Uyulduğu takdirde cep telefonunuza onay gelecek ve krediniz çıkacaktır.
Diğer bankaların uyguladığı kefil şartı, cepteteb için müşteriden kefil talep edilmemektedir. Her hangi bir kefil göstermeniz gerekmiyor.
Almış olacağınız krediye aylık olarak vereceğiniz faiz oranınız ise, %0.99’dur.
Size sunulan minimum kredi tutarı 1.000 tl ve en yüksek alabileceğiniz kredi ise, 50.000 tl’dir.
Bunların dışında ise, banka ihtiyaç kredisi için sizden masraf talep etmezken, sigorta için 228 tl tutarında aylık bir rakam, sigorta primi olarak sizden istenmektedir. Size uygulanan ihtiyaç kredisi vade oranları ise, 3 ay ile 60 ay arasında bölünmektedir. Bu vade seçeneklerinin az olması ise, daha az faiz vermenizi sağlayacaktır. Uzun vadeli olan ihtiyaç krediniz ise, aylık olarak faiz oranın yüksek olmasını sağlayacaktır. Siz de istediğiniz ihtiyaç kredinizi cepteteb olarak bankadan talep edebilir ve başvuru yapabilirsiniz. Şubeye gitmeden ve bankanın sizlere sunmuş olduğu kredi ihtiyaçlarından faydalanabilirsiniz. Bankanın kurallarına uymanız ise, size kolay şekilde kredi çıkmasını sağlayacaktır.