• ALTIN (TL/GR)
  463,45
  % 0,68
 • ÇEYREK ALTIN
  746,00
  % 1,87
 • 22 AYAR ALTIN TL/GR
  418,12
  % 1,97
 • 18 AYAR ALTIN TL/GR
  198,84
  % 0,20
 • 14 AYAR ALTIN TL/GR
  253,73
  % 2,00
 • ALTIN ($/KG)
  57.182,00
  % 0,61
 • AMERIKAN DOLARI
  8,0764
  % 0,21
 • € EURO
  9,7345
  % 0,59

SMS İle Kredi Veren Bankalar

SMS İle Kredi Veren Bankalar

Neredeyse tüm bankalar SMS ile kredi onayı veriyor olsalar da, SMS ile kredi veren bankalar listemizdeki kuruluşlar SMS ile kredi taleplerine daha hızlı cevap verdikleri gibi kredi onayı konusunda da kolaylık tanımaktadır.

Banka şubesine gitmenize gerek kalmadan atacağınız bir SMS ile kredi başvuru sonucunuzu hızlı bir şekilde öğrenebilir, ön onay almanız halinde bankaya giderek kredinizi çekebilirsiniz.

SMS ile Kredi Veren Bankalar

Akbank

60 ay vadeye kadar ihtiyaç kredisi veren Akbank, kredi üst limitini diğer bankalar gibi başvuru sahibinin kredi notuna göre belirlemektedir. Yüzde 1,47 faiz ortalaması ile kredi çekebileceğiniz bankanın faiz oranları, vade ve kredi tutarına göre değişiklik gösterebilmektedir.

Bankadan SMS ile kredi çekebilmek için kredi yazdıktan sonra boşluk bırakarak TCK numaranızı yazıp, 4425 nolu SMS hattına mesaj atmanız yeterli olacaktır.

ING Bank

Daha çok KOBİ işletmelerine özel kredilerle dikkat çeken ING, hem KOBİ ve hem de bireysel müşterileri için SMS ile daha hızlı ve kolay bir şekilde kredi vermektedir.

Yüzde 1,22 ortalama faiz oranıyla kredi veren banka, kredi vadesini ise yasal üst sınır olan 60 ay ile sınırlı tutabilmektedir. ING SMS ile kredi başvurusu için kredi tutarını yazdıktan sonra ardından boşluk bırakarak TCK numaranızı yazıp, 2205 nolu SMS hattına mesaj atmanız yeterli olacaktır.

Finansbank

Türkiye’de bankacılık sektörüne farklı bir bakış açısı kazandıran Finansbank, ihtiyaç ve taşıt kredilerinde 50 bin TL’ye kadar SMS ile kolay dönüş sağlayan özel bankalardan biridir.

Bankadan kredi çekebilmek için yapmanız gereken tek şey, 5030 numarasına TCK numaranızı yazıp göndermektir. Sistem kredi notunuzu da dikkate alarak, size hızlı bir şekilde dönüş yapacaktır.

Finansbank faiz oranları ortalama yüzde 1,15 ile başlamakta olup, vade sayısı ve kredi miktarına göre faiz oranları değişmektedir. Bankanın kredi miktarı ne olursa olsun vade üst sınırı, yasal sınır olan 60 aydır.

SMS ile kredi veren bankalar arasında, SMS başvurularına daha kolay ve hızlı kredi imkânı tanıyan bankaları sizler için listeledik. Şubeye gitmeden kredi veren bankalar yazımızda, benzer kolaylıklar tanıyan diğer bankalara da göz atabilirsiniz.