• ALTIN (TL/GR)
  460,66
  % 1,41
 • ÇEYREK ALTIN
  741,00
  % 1,34
 • 22 AYAR ALTIN TL/GR
  415,15
  % 1,27
 • 18 AYAR ALTIN TL/GR
  198,84
  % 0,20
 • 14 AYAR ALTIN TL/GR
  251,89
  % 1,29
 • ALTIN ($/KG)
  56.883,00
  % 0,82
 • %
 • %

Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar 2020

Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar 2020

Okul masrafları, yemek, servis, yurt ücretleri derken üniversite öğrencileri genel olarak kredi kartlarına ihtiyaç duyabiliyor. Özellikle devletten burs alamayan öğrencilerin sıklıkla tercih ettiği kredi kartları, öğrencilerin imdadına yetişiyor. Harcamalarını kredi kartları üzerinden yapmakta olan öğrenciler, böylece masraflarını düzenli olarak takip edebiliyor. Belirli bir harcama limiti tanınan öğrenci kredi kartları, birçok banka tarafından veriliyor. Öğrenciye kredi kartı veren bankalar 2020 araştırmasında karşımıza 4 farklı banka çıkıyor. Bu bankaları yazımızda almamızın sebebi, hem hızlı bir şekilde öğrenciye ulaştırılmasından, hem de sağladığı avantajların fazlasıyla olmasından dolayıdır. İşte 2020 yılında öğrenciye kredi kartı veren önemli büyük bankalar…

İş Bankası İş’te Üniversiteli Öğrenci Kredi Kartı

Özel teşvikle kurulmuş olan İş Bankası, üniversite öğrencilerine hızlı şekilde kredi kartı temin eden bir bankadır. Özellikle öğrenciye kredi kartı veren bankalar 2020 aramalarında ilk sıralarda çıktığını rahatlıkla görebileceksiniz. İş’te Üniversiteli adında verdikleri kredi kartıyla, üniversite öğrencileri hedef alınmıştır. Bankanın amacı öncelerden müşteri kitlesine sahip olmak ve ayrıca öğrencilerin derdine deva olmaktır. Bankanın öğrencilerden aldığı herhangi bir işletim ücreti, yıllık ücret gibi durumlar söz konusu değildir. Sadece sizlere en yakın İş Bankası’na öğrenci belgeniz ile gitmeniz yeterlidir. Ayrıca hızlı şekilde İş’te üniversite kredi kartına başvurmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Vakıfbank Like Öğrenci Kredi Kartı

Devlet bankalarından bir tanesi olan Vakıfbank, özellikle bazı kurumlardan burs alan öğrenciler tarafından tercih ediliyor. Genel olarak çevremize baktığımız zaman pek çok öğrencinin bursunu Vakıfbank aracılığı ile aldığını görmekteyiz. Ayrıca Vakıfbank öğrencilere Like Card adında bir kredi kartı veriyor. 1200 TL’ye kadar limit tanınan kredi kartları Maximum özelliği taşıyor ve üye işyerlerinde yapacağınız harcamalarda tamamen sizlerde yer almış olabiliyorsunuz: Öğrenci belgesiyle başvuru yaptıktan sonra sizlerden yıllık kullanım ücreti gibi ücretler de alınmıyor ve kartı ücretsiz olarak kullanabileceksiniz. En yakın Vakıfbank şubeleri üzerinden başvurabileceğiniz gibi karta online olarak da buraya tıklamanız durumunda başvurabilirsiniz.

Garanti Bankası Genç Bonus Öğrenci Kredi Kartı

Hemen hemen her sayfada Garanti’nin reklamlarını görebilirsiniz. Özellikle üniversite öğrencilerine yaptıkları çalışmalar ile dikkatleri üzerinde toplayan Garanti Bankası, bu sektörde öncülerden bir tanesidir diyebiliriz. Öğrenciye 1500 TL’ye kadar öğrenci belgesini listelemesi durumunda kredi kartı sunan banka, ek olarak öğrencilerden herhangi bir ücret talep etmiyor. Ayrıca bonus özelliği taşıyan bir kart olmasından dolayı, harcadıkça bonuslar kazanabileceksiniz. Kart tüm Bonus üye işyerlerinde aktif olarak kullanılabilmekte ve taksit avantajı sağlamaktadır. Garanti Genç Bonus kredi kartına başvurmak ayrıca oldukça kolay. Mobil veya internet bankacılığından, atmlerden, şubelerden başvuru yapabileceğiniz gibi buraya tıklamanız durumunda krediye çok daha hızlı şekilde başvurmanız söz konusu olabilecektir.

Yapı Kredi Play Öğrenci Kredi Kartı

Öğrenciye kredi kartı veren bankalar 2020 araştırmasında karşımıza çıkan bir diğer banka ise Yapı Kredi Bankası oluyor. Uzun zamandır Play kart sunan banka, 1500 TL’ye kadar öğrencilere limit sunuyor. Böylece üniversite yıllarında kredi kartına ihtiyaç duyan öğrencilerin yardımına hızlıca koşan banka, Play kartıyla beğeni topluyor. Kartın en büyük avantajı ise World kart özelliği taşıması ve üye işyerlerinde normal World kart gibi işlevsel olmasıdır. Banka kredi kartına başvuru için sadece 5 dakikanızı ayırmanız istiyor ve kredi kartı başvurusu onaylanırsa yalnızca sizlerden öğrenci belgesi isteniyor. Yapı kredi bankasının sunmuş olduğu Play Kart başvurusu yapmak ve bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.