• ALTIN (TL/GR)
  460,22
  % 1,33
 • ÇEYREK ALTIN
  740,00
  % 0,93
 • 22 AYAR ALTIN TL/GR
  414,99
  % 1,23
 • 18 AYAR ALTIN TL/GR
  198,84
  % 0,20
 • 14 AYAR ALTIN TL/GR
  251,57
  % 1,17
 • ALTIN ($/KG)
  56.842,00
  % 0,76
 • %
 • %

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar

Kredi kartı ödemelerinizi düzenli yapmıyor ve geciktirmeler yüzünden kredi notunuz düşükse, kredi notu düşüklere kredi veren bankalar konusunda araştırma yapmanız gerekiyor. Öncelikle sizlere kısaca kredi notu hakkında genel bir bilgi verelim. Bankalar kredi vermeden önce vatandaşların kredi kartı, kredi, KMH gibi ödemelerini düzenli yapıp yapmadığını araştırırlar. Bu veriler Kredi Kayıt Bürosu tarafından saklanmaktadır ve her banka bu bilgilere ulaşır. Eğer ödemelerinizi düzenli yapmıyorsanız, kredi notunuz düşük seviyelere gelebilmektedir. Böylece bankalardan kredi almanız son derece zor olabilir. Mutlaka kredi kartı ve kredi ödemelerinizi düzenli yapmanızı önermekteyiz. Fakat kredi notunuz düşükse, aşağıdaki bankaları tercih edebilir ve hızlı bir şekilde kredi alabilirsiniz.

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar

İNG Bank Kredi Notu Düşüklere Kredi

İNG Bank özellikle 2020 yılında yaptığı avantajlı kampanyalar ile dikkatleri üzerinde toplamıştır. Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar gibi arayış içerisine girdiğiniz zaman, ING Bank kredilerini sizlere önermekteyiz. Bankanın aktif olarak 2020 yılında sunduğu kredi faiz oranı %0.89’dan başlamaktadır. Çekeceğiniz kredinin tutarı, geri ödeme vadesi gibi etkenler ile bu faiz oranında değişimler meydana gelebilir. Çekmiş olacağınız 15.000 TL tutarında kredinin 60 aylık vadeyle beraber 20.393 TL olarak geri ödemesi olacaktır. Bankaya kredi başvurusunda bulunmak için en yakın şubeye gidebilir ya da buraya tıklayarak hızlı şekilde online başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

QNB Finansbank Kredi Notu Düşüklere Kredi

Kredi notu düşüklere kredi veren bir diğer banka ise QNB Finansbank olarak karşımıza çıkıyor. Müşterilerine anında online şekilde kredi veren banka olarak karşımıza çıkan QNB Finansbank, sizlerin nakit ihtiyacı olduğu zaman tercih edebileceğiniz bir diğer bankadır diyebiliriz. Kefil olmadan hızlı şekilde kredi sunan banka aktif olarak müşterilerine %0.95 civarında faiz oranı sunmaktadır. Vade sayısı ve kredi tutarı değiştikçe bu faiz oranı da eş zamanlı olarak değişebilmektedir. Örnek olarak 10.000 TL tutarında bir kredi çekeceksiniz diyelim. 12 ay vadeyle bu kredinin geri ödemesi 10.756 TL, 48 aylık vadeyle ise toplam ödemesi 12.756 TL olarak gerçekleşecektir. Bankanın şubelerinde krediye başvuru yapabilir ya da buraya tıklayarak anında kredi durumunuzu öğrenebilirsiniz.

TEB Kredi Notu Düşüklere Kredi

CEPTETEB kampanyası ile şubesiz bankacılık devrine yeni bir seyir getiren TEB, en kolay kredi veren bankalar arasında yer alıyor. Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar sıralamamızda yer almasıyla beraber çok uygun faiz oranlarıyla krediniz hazır. 3 ay erteleme özelliğinin de tüm müşterilere sunulduğunu sizlere söylemek isteriz. Ek olarak kredi notuna göre verilen bir faiz oranı vardır. Yani faiz oranları kredi notunuzun yükselmesine ya da azalmasına bağlı olarak değişmektedir. Kredi notu düşük olanlara faiz oranları yüksek gelebilir. Bankanın kredi ürünleri hakkında bilgi almak için sizlere en yakındaki TEB şubelerine gidebilir ya da buraya tıklayarak form doldurarak başvurunuzu gönderebilirsiniz.

Denizbank Kredi Notu Düşüklere Kredi

Türkiye’de şube sayısını günden güne arttıran ve emeklilere yaptığı kampanyalar ile dikkatleri üzerinde toplayan Denizbank, sizlere anında kredi imkanı sunuyor. Bankanın 60 aya kadar vade imkanı vermesi de, kredi ürünlerini bir hayli cazip kılıyor diyebiliriz. Ayrıca Bireysel İhtiyaç Kredileri’nde müşterilere %1.24 oranında faiz sunuluyor. Sizlerde Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar konusunda araştırma yapıyorsanız, Denizbank ile nakit finansman ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Bankanın şubesine giderek başvurular yapıldığı ayrıca online olarak da başvuru kabul ediliyor. Buraya tıklayarak Denizbank kampanyalarını görebilir ve krediye anında başvuru yapabilirsiniz.