• ALTIN (TL/GR)
  464,50
  % 0,91
 • ÇEYREK ALTIN
  747,00
  % 2,00
 • 22 AYAR ALTIN TL/GR
  418,80
  % 2,13
 • 18 AYAR ALTIN TL/GR
  198,84
  % 0,20
 • 14 AYAR ALTIN TL/GR
  254,20
  % 2,19
 • ALTIN ($/KG)
  57.210,00
  % 0,65
 • AMERIKAN DOLARI
  8,0730
  % 0,17
 • € EURO
  9,7230
  % 0,49

Gr Altın Kaç TL, 1 Gram Altın Fiyatı Ne Kadar?

Gr Altın Kaç TL, 1 Gram Altın Fiyatı Ne Kadar?

Altın fiyatlarında yaşanan gelişmeler ve anlık takip için devamlı güncellenen fiyat bilgilerini kontrol edebilirsiniz. Gr altın kaç TL, 1 gram altın fiyatı ne kadar? gibi soruların cevabını sitemiz üzerinden devamlı bulabilirsiniz. Altın son zamanların en gözde yatırım aracı olduğu ve en çok kazandıran yatırımlar arasında bulunduğu için son yıllarda çok fazla rağbet görmektedir. Eskiden altınlar arasında en çok çeyrek altın tercih edilerek yatırımlar yapılıyorken, günümüzde artık insanlar gr altın yatırımı yaparak daha çok kazanmayı hedefliyor.

Her geçen gün değerlenen gr altın, fiyat artışı olduğu zamanlarda tüm ilgileri üzerine çekerek yatırımcının o yönde hazırlıklar yapmasına sebep oluyor. Çeyrek altın gibi eski veya yeni diye ayırt edilme durumu olmadığı gibi çok düşük makas aralığı ile kolayca satılıp geri alınabiliyor. Bankaların altın hesapları üzerinden oluşturduğunuz hesaba yatırım miktarınız ne kadar ise o gün ki 1 gram altın fiyatı üzerinden istediğiniz kadar anında alabilir ve istediğiniz zamanda satabilirsiniz.

1 Gram Altın Fiyatı

1 Gram Altın Fiyatı

Gr Altın Fiyatı Alırken veya Satarken Değişir mi?

Gram Altın Almak Mantıklı mı?

Bir miktar birikiminiz var ve siz bununla yatırım yapma düşüncesindesiniz, aklınızda birçok yatırım aracı olsa da aklınız gram altın yatırımı yapmaya sizi yönlendiriyor fakat kararsız olduğunuz ve çekindiğiniz yönleri olduğu için düşünceleriniz sizi yatırımdan uzaklaştırıyor. Bu konuda sizi aydınlatmak ve yatırım için düşüncelerinize yön vermenizi sağlamak amacıyla gram altın yatırımında avantaj sağlayan ve dezavantaj sağlayan durumlardan bahsedeceğiz

İlgili İçerik

Gr altın alırken bankadan alacaksanız eğer fiyatlardaki değişim makas aralığına bağlı olarak farklılık gösterebiliyor. Mesela iş bankasından alırken 410 TL olabilen altın fiyatı siz satarken 406 TL olabilir yada farklı bir bankadan 410 TL ile aldığınız altını siz satarken 408 TL fiyat olabiliyor. Bu aradaki fiyat farklılıkları bankaların müşterilerine uyguladıkları makas aralığından kaynaklanıyor. Hangi bankanın makas aralığı daha düşük ise o bankadan yatırım yapmanız sizin açınızdan daha karlıdır.

Makas aralığı dışında artık altından alınan vergi miktarında da birtakım değişiklikler meydana geldi. Altın alırken hangi bankadan alırsanız alın artık yüzde bir oranında vergi ödemek zorundasınız. Eskiden binde bir oranında vergi kesintisi yapılıyorken bu oran yüzde bire çekilmiş durumdadır.

1 Gram Altın Fiyatı Ne Kadar

Alış464,50
Satış464,50
Değişim0,91
Son Güncelleme:

Günlerdir devamlı yükselen ve kendi rekorunu kıran altın, yatırımcıların takibinde olmakla birlikte küçük büyük herkesin az çok kazanmayı beklediği bir yatırım aracı. 1 gram altın fiyatını ve altında yaşanan tüm gelişmeleri sitemizde bulunan gram altın fiyatı sayfasından takip edebilirsiniz. Ayrıca yine birçok kategoride yatırım araçları hakkında açılan konulara, tüm altın çeşitleri hakkında fiyat bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.