• ALTIN (TL/GR)
  460,35
  % 1,36
 • ÇEYREK ALTIN
  741,00
  % 1,20
 • 22 AYAR ALTIN TL/GR
  415,45
  % 1,34
 • 18 AYAR ALTIN TL/GR
  198,84
  % 0,20
 • 14 AYAR ALTIN TL/GR
  252,08
  % 1,36
 • ALTIN ($/KG)
  56.837,00
  % 0,75
 • %
 • %

Garanti Bankası Kredi Kartı Yapılandırma 2020

Garanti Bankası Kredi Kartı Yapılandırma 2020

Garanti Bankası oldukça fazla müşterisi olan ve müşterisine en çok kredi kartı veren bankaların başında geliyor. Garanti Bankasından kredi kartı kullanan ve borcu olan müşteriler, bankanın kendilerin sunmuş olduğu yapılandırma hizmetinden faydalanıyorlar. Bu sayede hem bankaya olan borçlarını ödüyorlar, hemde kolay şekilde ödeme imkanını yakalamış oluyorlar. 2020 yılı itibari ile Garanti Bankası, kredi kartı kullanan müşterilerin borçlarını gözden geçirmiş ve kendilerine daha kolay ödeme yapabilecekleri yapılandırma hizmetini devreye sokmuştur. Bu sayede banka müşterileri, bankaya çok fazla faiz ödemek zorunda kalmamış oluyorlar. Eğer sizde Garanti Bankasında kredi kartı kullanıyorsanız ve hali hazırda borcunuz bulunuyorsa, banka şubesine ister direkt olarak gidebilir veya isterseniz de telefon üzerinden arayarak, kredi kartı borcunuzu yapılandırabilirsiniz.
Sizlere sunulan bu yapılandırma hizmetinden yararlanarak, faiz ödeme külfetinden kurtulmuş ve aynı zamanda ise, borcunuzu ödemiş olacaksınız. Hemen en yakın bir garanti bankası şubesine başvuru yapmanız yeterli olacaktır.

Garanti Bankası Kredi Kartı Borcu Ödemeleri Nasıl Yapılabilir?

Siz de Garanti Bankası gibi kaliteli ve müşterilerini önemseyen bankanın müşterisi iseniz, kredi kartı borcunuzu bankanın sizlere sunmuş olduğu ödeme seçenekleri ile gerçekleştirebilirsiniz. Hali hazırdaki kredi kartı borcunuzu yapılandırabileceğiniz gibi, farklı şekillerde ödeyerek kapatabilir ve üzerine faiz binmesini önleyebilirsiniz.
Bankanın sizlere sunmuş olduğu kredi kartı borcu ödeme seçenekleri şu şekildedir.
Garanti Bankasının 444 0 333 numaralı müşteri temsilcisi numarasını arayabilir ve kredi kartı borcunuzu yapılandırabilirsiniz.
Garanti Bankasının internet bankacılığını güvenli bir şekilde kullanarak, mevcut kredi kartı borcunuzu yapılandırma seçeneğini tıklayabilirsiniz.
Garanti Bankasının müşterilerine sunmuş olduğu ATM’leri kullanarak, kredi kartı borcunuzun ödemesini yapabilirsiniz.
Bankaya otomatik ödeme talimatı verebilir ve kredi kartınızı nakit olarak, maaşınızdan kesinti olmak kaydı ile ödeyebilirsiniz.
Garanti Bankasının EFT işlemlerini kullanarak, borcunuz ödeyebilirsiniz.
Bunların dışında ise, PTT şubeleri gibi ödeme noktalarından kredi kartı borcunuzu kolay bir şekilde ödeyebilirsiniz.
Son ödeme tarihi geçmeden ve üzerine faiz binmeden ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer kredi kartı borcunuz yüksek miktarda birikme yaptıysa, şubenin sizlere sunduğu kredi kartı yapılandırmasından faydalanabilirsiniz.

Garanti Bankası Kredi Kartı Yapılandırması 2020 Nasıl Yapılıyor?

Garanti Bankası kredi kartı borcu olan müşterilerinin kredi kartı borçlarını kolay şekilde ödemesi için, yapılandırma ve taksitlendirme hizmeti sunmaktadır. Bunun için ise, müşterilerinden ek olarak bir ücret talep etmemektedir. Bankanın müşterilerine özel olarak sunmuş olduğu kredi kartı yapılandırma hizmetinin bir çok ödeme yolları bulunmaktadır.
Bu yollar ise şunlardır.
Eğer ihtiyaç kredisine ihtiyacınız varsa ve Garanti Bankasından kredi çekmek istiyorsanız, bu kredi vadesini 60 ay olarak çekmeniz, bankanın kredi kartı borcunuzu yapılandırmanızı size kolay hale getirecektir.
Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası tarafından belirlenen faiz oranlarını, 12 ay vadeli olarak şekilde taksitlendirmeniz, kredi kartı borcunuzun yapılandırmanızı kolaylaştıracaktır.
Garanti Bankası Temmuz ayı itibarı ile, 60 ay vadeli olarak çekilen ihtiyaç kredilerini %0.99 oranında faiz uygulaması yapmaktadır.

Garanti Bankası Kredi Kartı Yapılandırması Saat Aralıkları ve İletişim Numarası

Garanti Bankası müşterilerine kredi kartı borçlarını taksitlendirmek için yapılandırmasını, belli saat aralıklarında şubeye gelerek veya şube numarasını arayarak, yapma hizmeti sunmaktadır. Eğer kredi kartı borcunuz varsa ve uzun vadeli olarak borcunuzu yapılandırmak istiyorsanız, sabah saat 09:00 ile gece 24:00 saat aralığında bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Borcunuzun taksitlendirmesini yapmak için arayacağınız banka numarası ise, 444 0 333’dür. Mesai saatleri içerisinde banka müşteri temsilcisi sizin borcunuzun yapılandırma işlemleri ile ilgilenerek, sizlere yapmanız gereken bütün işlemleri söyleyecektir. Siz de bankanın kurallarına uymanız doğrultusunda, borcunuzun yapılandırmak istediğiniz vade seçeneğini tercih ettikten sonra, aylık olarak belli bir rakam ödemek kaydı ile, borcunuzu kolay şekilde ödeyeceksiniz.

Eğer telefon yerine direkt olarak şubeye giderek, kredi kartı borcunuzu yapılandırmak isterseniz bankanın çalışma saatleri olan, 09:00 ile 17:00 saatleri sizlere sunulan hizmet saatleridir. Eğer kredi kartınız ile yapmış olduğunuz harcamalar, 26 Eylül 2020 tarihine gelirse, 60 aylık olan yapılandırma taksidi 72 ay olarak sizlere sunulacaktır. Eğer yapmış olduğunuz kredi kartı alışverişleriniz, bu tarihten sonraya denk gelirse, ek olarak 12 ay vade olarak yapılandırma fırsatınız bulunacaktır. Eğer yapılandırma hizmetinden faydalanmak istiyorsanız, kredi kartı alışveriş tutarınızın en az 500 tl olması gerekmektedir. Eğer yapılandırma işlemlerinden vazgeçmek isterseniz, aynı gün içerisinde en geç 24:00’a kadar bu işlemi iptal edebilirsiniz.