• ALTIN (TL/GR)
  461,14
  % 0,18
 • ÇEYREK ALTIN
  742,00
  % 1,34
 • 22 AYAR ALTIN TL/GR
  415,94
  % 1,46
 • 18 AYAR ALTIN TL/GR
  198,84
  % 0,20
 • 14 AYAR ALTIN TL/GR
  252,36
  % 1,47
 • ALTIN ($/KG)
  56.717,00
  % -0,21
 • AMERIKAN DOLARI
  8,1097
  % 0,61
 • € EURO
  9,7622
  % 0,88

Finansbank Kredi Kartı Borcu Yapılandırma  

Finansbank Kredi Kartı Borcu Yapılandırma  

QNB Finans bank 1987 yılında Hüsnü Özyeğin tarafından kurup günümüzde ise Katar Merkez Bankası yönetiminde olan ve halen bu bünyede hizmet vermeye devam eden bankalar arasında yer almaktadır. Üstün hizmet anlayışı ve sürekli yenilenmesi ile bilinen bankalar arasında yer alması ile birlikte kısa bir zamanda oldukça hızla büyüyen ve üstün hizmet anlayışı ile halen beğenilen bankalar arsında olması birçok farklı seçeneklerle müşterilerine hizmet vermektedir.

QNB Finans bankası Ülkemizde 518 şubesi ve 29,500 çalışan personeli 31 den fazla ülkede geniş ve kapsamlı hizmeti ile daima büyüyen ve en son teknoloji alt yapısı ile hizmet vermeye devam etmektedir. Haziran ayı içerisinde Finans bankası QNB Finans bankası olarak hizmet vermeye başlamıştır.2006 yılında Yunanistan’ın en büyük bankası olan NationalBank of Greece ( NBG) bünyesinde hizmetlerine devam etmektedir.
QNB Finans bankası kredi kartını 1999 yılında piyasaya sürdüğü ilk taksitli kredi kartı taksit atlama uygulaması ile oldukça ilgi çeken, beğenilen kartlar arasında olup aynı zamanda puanlarla mil kazanma kampanyası ile bilinmektedir.

QNB Finans bankası kredi kartı kullananı bütün müşterilerine borcularını yapılandırma imkânı sunmaya devam ederken bazı noktaları göz önüne almakta fayda vardır. Bazı koşullara ve ödeme şartlarına uygun olması gerekmektedir.

QNB Finans bankası kredi kartı borçlarının yapılandırması için aradığı şartları şunlardır:

1: Ek kartlar asıl kart imkânlarından faydalanmadığını bilmek gerekir. Asıl kartı sunulan imkânlar tek kart için geçerlidir.
2: Mevcut borcun tamamını yapılandırma imkânı sunarken en az 12 ay şeklinde taksitlendirme işlemi uygulanabilmektedir. 5 yıla kadar bölünen borçlarınızı daha kolay ödeme imkânı sağlamaktadır
3: Kartta olan borcunuzun 0,84 faiz ile kapatma imkânı sağlayarak daha az miktarda ve isteğiniz doğrultusunda aylara bölerek ödeme kolaylığı sağlamaktadır.
4: QNB Finans bankası kredi kartlarında müşterilerine 100TL üzerinde bulunan harcamamaların da istekler doğrultusunda 1 veya 2 ay şeklinde erteleme imkânı sunan bankalar arasında yer almaktadır.
5: Sektörlerde çalışan müşterileri için aynı zamanda 6 ay ile 1 yıl arasında erteleme imkânı sunarak hizmet vermektedir.
6: Müşteri hizmetleri ve çağrı merkezleri ile taksitlendirme başvurularında bulunma olanağı sağlanmaktadır. Kredi anapara, komisyon, faiz ödemeleri bu erteleme isteklerinde yer almaktadır.
7: Eğer birden fazla kredi kartı kullanıyorsanız her kartınız için ekstrayı ödedikten sonra ayrı taksitlendirme başvurularında bulunabilirsiniz. Her kart için tek taksitlendirme işlemi uygulanmamaktadır. Faiz oranı % 1,25 ve % 0,94 arasında değişen miktarlar şeklinde olarak borcunuz karşılığında uygulanmaktadır.
8: Toplu kapatma isteklerinizi mutlaka Telefon bankacılığı aracılığı veya şubelerden gerçekleştirmeniz gerekmektedir.
9: Taksit kolay işlemlerinizde talep ettiğiniz ertelemede dönem içinde bildirme şartı aranmaktadır.
10: Uygulamanın şu anda bulunduğumuz durumdan dolayı olan bir yapılandırma olduğunu unutmamakta faydası olacaktır. Bütün işlemler için mutlaka başvuru yapılma şartı istenmektedir.
11: QNB Finans bankası kredi kartı borcu yapılandırmasından faydalanabilinen kartları ise Visa,MasterCard,CardFinans Temassız, E-CardFinans, CardFinans Xtra, CardFinansTrabzonspor, Visa sanal kartlar ve Fenerbahçe CardFinansdır.
12: Kobi olarak kullanılan kartlar içinde taksitlendirme imkânı sunmaya devam edilmektedir. Yapılan başvurular bu yönde değerlendirilmektedir. İçinde bulunduğumuz ortam göz önüne alınarak bütün müşterilerine kolaylıklar sunmaya devam edilmektedir.
13: Kredi kartı faiz hesaplama işleminde Gecikme faizi %1,70 Akdi faiz ise % 1,40 olarak hesaplanmaktadır. Bu ödenecek miktarlar için değişiklik göstermesi ise bankanın uygulamasına bağlıdır. Asgari ücret altında bir ödeme olması durumunda uygulanan bu faizler ile hesaplanmaktadır. Asgari ödeme son ödeme gününe kadar ödenecek olan tutardır. Limitlere göre asgari ödeme tutarı değişiklik göstermektedir
QNB Finans bankası kredi kartı borcunu toplu kapatmak isteyen müşterilerine borç kapatma kredisi kullanma olanağı sağlayarak düşük taksitlerle ödeme imkânı sağlayarak hizmet vermektedir. Aynı zamanda başka bankalarda olan kredi kartı borcu ödeme kolaylığı da sağlamaktadır bu konuda detaylı bilgi almak için şubenizden bilgi alarak başvuru yapabileceğiniz gibi müşteri hizmetleri de bu konuda aynı hizmeti vermektedir. Bunlar ile birlikte borç birleştirme şeklinde de taksitlendirme isteklerinizi karşılamaktadır.

Üstün hizmet anlayışı ile sürekli yenilenmesi ve yaptığı atılımlarla bilinen aynı zamanda sınırsız hizmeti ile orta doğunun en iyi bankası seçilerek hızlı kolay çözümlerle müşteri memnuniyeti doğrultusunda halen aktif bir şekilde hizmetlerine devam etmektedir.