• ALTIN (TL/GR)
  460,07
  % -0,05
 • ÇEYREK ALTIN
  741,00
  % 1,34
 • 22 AYAR ALTIN TL/GR
  415,31
  % 1,31
 • 18 AYAR ALTIN TL/GR
  198,84
  % 0,20
 • 14 AYAR ALTIN TL/GR
  251,99
  % 1,33
 • ALTIN ($/KG)
  56.598,00
  % -0,42
 • AMERIKAN DOLARI
  8,0851
  % 0,34
 • € EURO
  9,7511
  % 0,74

En Kolay Kredi Veren Bankalar

En Kolay Kredi Veren Bankalar

En kolay kredi veren bankalar her ne kadar kredi verirken kefil ve gelir belgesi gibi şartları göz önüne alsalar da, diğer bankalara göre daha esnek şartlarda kredi imkânı tanımaktadırlar. Aynı zamanda kredi notu yeterli seviyede olan kişilerin, bu bankalardan kefilsiz kredi çekmeleri de mümkündür.

En Kolay Kredi Veren Bankalar

Enpara

Finanbank’a ait dijital bankacılık kanalı Enpara.com, kolay şartlarda kredi vermektedir. Kredi notu yeterli olanların kefilsiz kredi çekebilecekleri banka, kredi notu düşük olanlardan ise diğer bankalarda olduğu gibi kefil istemektedir.

Enpara.com’un herhangi bir fiziki şubesi bulunmadığından, kredi başvuruları telefon bankacılığı, internet ve mobil bankacılık üzerinden yapılmaktadır.

CEPTETEB

Türkiye Ekonomi Bankası, tıpkı enpara.com gibi online bankacılık sistemi olan CEPTETEB sistemi üzerinden yapılan başvurularda kolaylık tanımaktadır. 60 ay üst vade sınırına kadar 50 bin TL’ye kadar kolay kredi imkânı tanıyan CEPTETEB, diğer bankalara kıyasla daha esnek şartlarda ihtiyaç kredisi vermektedir.

Odeabank

Rakiplerine oranla Türkiye finans sektöründeki güçlü rekabette tutunmaya çalışması nedeniyle, Odeabank müşterilerine sunduğu kolaylıklar ile öne çıkmaktadır. Bankanın her ne kadar şube sayısı az olsa da, en kolay kredi veren bankalar listesinde yer almaktadır.

60 ay vade üst sınırı ve 1,49 kredi faiz oranıyla kredi sunan Odeabank, kredi faiz oranlarını vade ve kredi tutarına kadar belirlemekte olup 50 bin TL’ye kadar kredi notu iyi olanlara kolaylık tanımaktadır.

ING Bank

20 bin TL’ye kadar kredi notu risk grubuna yakın olanların dahi kredi çekebileceği ING, 1,76 faiz oranıyla kredi vermektedir. Banka aynı zamanda çekilen kredinin yüzde 0,5’i oranında, kredi masrafı talep etmektedir.

TEB

TEB düşük faizli ihtiyaç kredileri ile dikkat çekerken, kredi notunun düşük olması durumunda da risk grubunun biraz üzerindeki kişilerin kredi çekebileceği bankalardan biridir. Kredi notunuzun risk grubunda olması durumunda ise, kefil göstererek bankadan kredi çekmek daha mümkündür. Bankanın verdiği krediler için ortalama faiz oranı, 1,17 civarındadır.

Bankaların güncel kredi faiz oranlarını, kredi çekmeden önce bankanın internet sitesinden kontrol etmeniz faydalı olacaktır.