• ALTIN (TL/GR)
  460,35
  % 1,36
 • ÇEYREK ALTIN
  741,00
  % 1,20
 • 22 AYAR ALTIN TL/GR
  415,45
  % 1,34
 • 18 AYAR ALTIN TL/GR
  198,84
  % 0,20
 • 14 AYAR ALTIN TL/GR
  252,08
  % 1,36
 • ALTIN ($/KG)
  56.837,00
  % 0,75
 • %
 • %

En Çok Puan Kazandıran Kredi Kartları

En Çok Puan Kazandıran Kredi Kartları

En çok puan kazan kredi kartları, kredi kartınızı anlaşmalı işyerlerinde alışveriş için kullandığınızda farklı puanlar kazandırarak avantaj sağlamaktadır. Bu puanların geneli temel alışverişlerde para puan olarak kullanıldığı gibi, yine anlaşmalı mağazalardan yapacağınız alışverişlerde indirim olarak yansıtılabilmektedir.

En Çok Puan Kazandıran Kredi Kartları

Akbank Axess

Avantajlı kredi kartları arasındaki Akbank Axess, chip para uygulamasıyla para puan kazandırmaktadır. Yapacağınız alışverişlerde yüksek oranlarda para puan kazanacağınız kredi kartınızdan elde edilen bu puanları, başta akaryakıt olmak üzere çeşitli şekillerde harcayabilirsiniz.

Sık sık harcama sözünüze yüksek para puan vaat eden Akbank Axess, 500 TL’ye kadar para puan kazanma fırsatı sunmaktadır. Her ne kadar bankanın kampanyaları dönemsel olarak devam etse de, Axess kredi kartınıza özel bir kampanya mutlaka vardır.

Yapı Kredi World Kart

Yapı Kredi Bankası’nın değişmeyen yüzü World kart ile yapacağınız alışverişlerde, kolaylıkla para puan kazanabilirsiniz. Banka anlaşmalı olduğu mağazalara özel olarak para puan belirlediği için, farklı harcamalar için farklı miktarlarda puan kazanılabilmektedir.

Kazanacağınız World puanları anlaşmalı akaryakıt istasyonlarında veya büyük mağazalarda, nakit ödeme şeklinde kullanabilirsiniz.

Garanti BBVA Flexi

Aidatsız kredi kartları arasında bulunan Bonus Flexi, para puan avantajlarıyla da dikkat çekiyor. Alışveriş yaptıkça kazanacağınız bonusları, kolay bir şekilde birçok anlaşmalı mağazada nakit olarak kullanabilirsiniz. Kart ile kazanılan her toplam 1 bonus, 1 TL değerindedir.

Bonus Flexi kartın önemli bir diğer özelliği ise, taksit erteleme imkânı tanımasıdır. Taksitli alışveriş yaptığınızda ve ödeme zorluğu yaşadığınızda, o ayın taksitini bir sonraki aya erteleyebilirsiniz.

Vakıfbank

Yapmış olduğu kampanyalarla adından söz ettiren Vakıfbank’ın verdiği kredi kartı, en çok puan kazandıran kredi kartları arasında yer alıyor. Çeşitli alanlarda yapacağınız alışverişlerinizin ödemesini kredini kartınızla yaparak para puanlar biriktirerek, harcamalarınızda bu puanları kullanabilirsiniz.

Aslında Vakıfbank sadece kredi kartı harcamalarında değil, normal ATM kartı ile yapılan harcamalarda da belirli oranlarda nakit kampanyası da yapmaktadır. Kredi ve ATM kartınızla anlaşmalı yerlerden alışveriş yaparak, alacağınız ürünlerde daha fazla fiyat avantajı yakalayabilirsiniz.

Birçok bankanın kredi kartı çeşitli puanlar biriktirmenize olanak tanırken, yukarıda saydığımız bankaların kredi kartları daha fazla puan vermektedir.