• ALTIN (TL/GR)
  460,35
  % 1,36
 • ÇEYREK ALTIN
  741,00
  % 1,20
 • 22 AYAR ALTIN TL/GR
  415,45
  % 1,34
 • 18 AYAR ALTIN TL/GR
  198,84
  % 0,20
 • 14 AYAR ALTIN TL/GR
  252,08
  % 1,36
 • ALTIN ($/KG)
  56.837,00
  % 0,75
 • %
 • %

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar Listesi 2020 Güncel

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar Listesi 2020 Güncel

Bankalardan zaman zaman kullandığımız kredileri ödemekte veya kredi kartlarına olan borçlarını ödemekte ne yazık ki sıkıntılar yaşadığımız dönemler olmaktadır. Böyle zamanlarda yâda daha önce çektiğimiz kredilerin faizlerinin yüksek olması başka bankalar ile kıyasladığımızda daha avantajlı olarak ödeme kolaylığı olması bizleri bazen yapılandırmaya bazen de yeni kredi çekerek kullanma isteğine yönlendirmektedir. Bu şekilde bir karar vermeden önce iyi araştırmak ve faizler ödemeler arasında olan farkları göz önüne almak her zaman için faydası olacak

     Borç Kapatma Kredisi Veren Bankaları fazla olmasına rağmen kişilerin istekleri doğrultusunda işlem yapmasına rağmen bütün kredileri birleştirip tek bir kalemde ödeme isteklerinize cevap veren ve bu şekilde işlem yapan bankaların sayısı tahmin edildiği kadar fazla değildir. Bankalara olan borçlar dışında borçlar için başvuru kabul edilmemektedir. Konut kredisi haricinde istenilen kredinin geri ödeme planlarında 36 ayı aşmaması, ipotek verilmesi durumunda eşlerinin rızasının olduğunu bildirmeleri, güncel kredi borçlarını gösterir belgelerin gerekli şekilde temin edilmiş olması bankaların ayrıca başvuru yapanlardan talep ettikleri bazı bilgilerdir.

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar Listesi ve yapılan işlemler

      1: İlk göz önüne alınan nokta 18 yaşını tamamlayan kişilerin başvuru yapabileceğini bilmeniz de fayda vardır.

      2: QNB Finans Bankası borç kapatma kredisi veren bankalar arasında yer almaktadır. Sigorta şartı ile müşterinin isteklerine yönelik ödeme planı hazırlanması ile işlem yapılmaktadır. Şubelere uğrayarak sizlere uygun kredi ödeme planlarının hesaplanmasını talep edebilirsiniz. İstenilen evraklar kimliğiniz ve adınıza ödediğiniz elektrik su, doğalgaz faturalarından bir tanesini faturalar son 2 aylık düzenlenmiş olması gerekmektedir ibraz etmek ve gelir belgesi istenilen evraklar arasında yer almaktadır. Bankanın faiz oranı ise % 0,89 olarak hesaplanıp ödeme planı hazırlamaktadır

      3: TEB Türkiye Ekonomi Bankası borç kapatma kredisi veren bankalar arasında yer almaktadır bütün borçların toplamı ile yapılan başvurularda hesaplama istenilen kredi miktarı ve ödeme şekline göre yapılmaktadır. Kredi diğer bankaların hesabına aktarılıp kapatılmaktadır. Faiz oranlarını 1,08 olarak düzenleyerek vatandaşlara borç kapatma kredisi sunan 60 ay veya isteğe bağlı 5 yıl şeklinde hesaplayarak çalışmalarını devam ettirmektedir.

      4: Vakıf bankası Bankalar arasında ilk borç kapatma kredisi veren bankalardan bir tanesi olarak başvurularınızı sarı rehber üzerinden yapma olanağı da sunarak sizlere ihtiyacınız olan kredileriniz kapatıp tek yerden ödeme taksitlerini belirlediğiniz şekilde faydalanmanızı sağlamaktadır.

      5: Ziraat Bankası günümüzde herkesin kullandığı zaman zaman ödemede zorluk yaşadığı kredilerin veya kredi kartlarının bütün borçlarının toplamını ödeme kolaylığı sağlamaktadır. Kendi müşterilerine bu çalışmalarda sağladığı kolaylığı başvuruda bulunan birçok kişinin de faydalanmasını sağlamaya devam etmektedir genelde icraya girmemiş tüzel kişilerin taleplerini göz önüne aldığını bilmekte fayda vardır.

      6: Deniz Bankası Emekliler dâhil olmak üzere transfer kredisi dâhil başvuru yapan müşterilere kolaylık sağlamaktadır. Kredi borçlarını transfer ederek ödeme imkânı sağlarken 60 aya varan seçenekler ile bütün borçlarınızı tek bankaya ödeyecek fırsatı vermektedir. Başvurularınızı şubelerden yaparken sizlerden istenilebilinecek evraklar şunlardır. Şubelerden temin edeceğiniz başvuru formu ve bu formun eksiksiz doldurulmuş olması, ikametgâh belgesi yâda adınız düzenlenmiş son 3 aylık fatura bu su, doğalgaz veya elektrik olabilir, gelir belgesi ve TC kimlik belgesi şeklinde evraklarınızı tamamlayarak işlemleriniz başlatabilirsiniz. Faiz oranı % 0,89 olarak taksitlendirme işlemleri uygulanmaktadır.

      7: Halk Bankası Dost ihtiyaç kredisi olarak yapılan başvuruları değerlendirip bütün kredi borçlarının toplamını ödemenizi sağlar. Herhangi bir yasal veya idari takibin olmaması şartını göz önüne alarak başvurularınız değerlendirmektedir.

      8: Garanti Bankası güncel kredi kartı ve kredilerinizi bir bankada toplayıp ödemek ve yeni faiz oranlarından faydalanmak isteyen müşterilerine 0,91 faiz ile hizmet vermektedir. Konut kredisinde ödeme sıkıntısı yaşayan müşterilerine de yapılandırma fırsatı vermektedir. İstekleriniz yönünde 100,000 TL kadar destek sağlandığını bilmenizde faydası olacaktır.

      9: Şeker Bankası Şubelerden yapacağınız başvurularında sizlere bütün borçlarınızı ve kredilerini tek seferde ödeme kolaylığı sağlayarak hizmet vermektedir faiz oranı 1,79 olarak hesaplayan ve 60 ay vadeli olarak birikmiş olan bütün borçlarınızı ödemenizde imkân sağlamaktadır.

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar Listesi 2020 Güncel şekilde bu sistem üzerinden hizmet vermektedir bankalar faizleri ve ödeme planlarını kendi bünyelerinde değiştirme yetkisine sahiptirler.