• ALTIN (TL/GR)
  464,26
  % 0,86
 • ÇEYREK ALTIN
  746,00
  % 1,87
 • 22 AYAR ALTIN TL/GR
  418,68
  % 2,10
 • 18 AYAR ALTIN TL/GR
  198,84
  % 0,20
 • 14 AYAR ALTIN TL/GR
  254,07
  % 2,14
 • ALTIN ($/KG)
  57.212,00
  % 0,66
 • AMERIKAN DOLARI
  8,0766
  % 0,21
 • € EURO
  9,7252
  % 0,52

Akbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Ne Zaman Belli Olur?

Akbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Ne Zaman Belli Olur?

Akbanka Adana da 1948 yılında Hacı Ömer Sabancının da aralarında bulunduğu bir grup iş adamının kurduğu yörede bulunan pamuk üreticilerine finans sağlamak amaçlı özel olmasına rağmen ilerleyen yıllarda hızla büyüyerek günümüze kadar birçok yeniliklerle hizmet vermeye devam etmektedir. Akbanksı 1990 yılında halka açılarak büyümeye devam etmektedir.
Halen Sabancı holding tarafından yönetilen ülkemizde bulunan en büyük dört bankadan bir tanesi olarak yurt içinde 770 şubesi 13,000 çalışanı ve 21 bölge müdürlüğü ile en son teknoloji girişimleri yatırımları geleceğe taşımaya devam etmektedir. Şubelerinde birçok hizmet seçenekleri sunarken aynı zamanda sigorta ve işlemleriyle birlikte internet üzerinden ve mobil bankacılık yeniliklerini insan odaklı olarak hizmete sunmasıyla bilinmektedir.
İnternet üzerinden yâda banka şubesinden Akbankası kredi kartı için yaptığınız başvuru şöyle bir sistem izlemektedir. Sizlere sms ile verilen bilgiler doğrultusunda hazırlanıp iletilmek üzere işlemlere başlanmaktadır 10 gün içerisinde adınıza basılan kartınız basım işleminden sonra kargoya verilmektedir size ulaşması süresi ile 15 günü bulabilmesi uzamalarda ise kargo şirketinin ulaştırmada sorun yaşanmaması için özen ile takip edilmektedir.

Akbankası kredi kartlarını tanımanıza yardımcı olmaya çalışacağız

1: Alışverişlerde hem harcama yapıp hem de puan kazanmak için tercih edebileceğiniz kart Akbank Kart 1e1 nakit çekim imkânı sunan kredi kartıdır.
2: Dünyanın her yerinde rahatlıkla kullanma imkânı sunan kartlar arasında yer alan Axess Gold acil durumlarda da sizlere birçok hizmet seçeneği sunmaktadır taksitli ödeme imkânı ile tercihler arasında yer almaktadır.
3: Axess Platinum Axess kartın bütün özellikleri ile birlikte istekleriniz doğrultusunda müşterilere hizmet vermektedir.
4: WingsBlack mil puan kazanıp rahatlıkla kullanma imkânı sağlayan kartları arasında yer almaktadır.
5: 18 yaşını tamamlamış olmak şartı bütün bankalarda olduğu gibi Akbank asının uyguladığı genel kurallar arasında yer almaktadır. Kişisel bilgilerin tam olarak bildirilmesi önemli noktalar arasında yer almaktadır.
6: Chip para şeklinde avantajlı imkânlar seçeneğinin nedeni oldukça fazla işyerleri ile yaptığı anlaşmalar sayesinde yapacağınız harcamalar daima kazançlı olmanıza neden olan kartları bulunmaktadır buda müşterilerinin harcarken tekrar kazanması anlamına gelmektedir.
7: Axess Business kredi kartı ise sizlere alışverişlerinizde erteleme imkânı sunan kartları arasında yer almaktadır yapacağınız gıda alışverişlerinizde 2 ay erteleme fırsatı sunmaktadır.
8: Axees Exi26 kredi kartı ise müşterilerine Boyner ile yaptığı anlaşmada 9 taksit pegasus da ise 6 taksit gibi oldukça farklı seçeneklerle her zaman rahatça kullanma imkânı sağlayan kartları arasında yer almaktadır
Bütün bu imkânları sunan Akbank ası kredi kartlarından sizlere uygun olanı seçme olanağıyla birlikte internet üzerinden yâda şubelerimizden yapacağınız başvurularınızdan sonra sizlere bulunduğunuz yerlere göre kargo şubesi ulaşımını göz önüne alarak 10 gün içerisinde iletilmektedir. Aynı zaman da uzak bir şehirde yaşamınızı sürdürüyorsanız 30 günü bulma ihtimalini de bulunmaktadır. Akbank ası kredi kartları kart sahiplerine teslim edilmektedir bu yüzden önemle takip edilmesi gerekilen konulardan bir tanesidir. Başvurularınızı internet bankacılık sayfasında takip edebilirsiniz.
Mobil ve internet bankacılığı üzerinden sunulan birçok hizmetler arasında kartınızın nerede olduğunu anlık takip etme ve başvurunuzun hangi aşamada olduğunu öğrenme şansı sunmaktadır.
Akbank ası kredi kartının müşterilerine sunduğu hizmetleri kısaca açıklarsak:
-Birçok farklı hizmet arasında otomatik ödeme talimatları ile faturalarınızı elektrik, su, telefon şeklinde kolayca ödeme ve aynı zamanda bu talimatlarla sizlere chip para şeklinde ödüller sunması ve sizin yerinize takip etmesi hayatınızı kolaylaştırmaktadır.
– İhtiyacınız olan küçük miktarlarda ki nakit ihtiyacınızı anında karşılama fırsatı vermesi
– Aidat, kira ve okul taksitleriniz ödeyebilmenizi sağlaması.
– Aylık belli tutarda ödemeleriniz için yapacağınız söz verme şeklindeki başvurunuza karşılık sizlere sunulan chip para ödülü ve daima sizlere yönelik zorlanmamanız için müşteri hizmetleri ile ve sms şeklinde bilgilerle haberdar olmanızı sağlayarak her konu hakkında bilgi sahibi olmanıza yönelik çalışmaları sayesinde beğeni kazanmış bankalar arasında yer almaktadır.

Günün her saati sizlere hizmet veren canlı müşteri destek hattı ile bütün sorunlarınıza anında cevap vermek ve başvurularınız hakkında bilgi paylaşmak için 444 25 25 hattından daima bilgi alma olanağı sunmaktadır. Başvurularınızı da limitler ise ilk yıl maaşınızı 2 katı sonra ki yıllarda 4 katı şeklinde düzenlenmektedir