• ALTIN (TL/GR)
  460,35
  % 1,36
 • ÇEYREK ALTIN
  741,00
  % 1,20
 • 22 AYAR ALTIN TL/GR
  415,45
  % 1,34
 • 18 AYAR ALTIN TL/GR
  198,84
  % 0,20
 • 14 AYAR ALTIN TL/GR
  252,08
  % 1,36
 • ALTIN ($/KG)
  56.837,00
  % 0,75
 • %
 • %

Akbank Chip Para Nasıl Kazanılır?

Akbank Chip Para Nasıl Kazanılır?

Akbank 30 Ocak 1948 tarihinde kurulan özel sermayeli bankalar arasında yer alan ilk bankalarımızdan bir tanesi olarak faaliyete başlayan pamuk üreticilerine finans sağlayan banka olarak bilinmektedir. 1990 ve 1998 yılları arasında Halka açılmış ilerleyen yıllarda kurumsal bankacılık, bireysel bankacılık ve ödemelerde birçok seçeneklerle hizmet vermeye devam etmektedir.
Hızla büyüyen Akbank ,12,000 çalışanı 770 şubesi ve 22 bölge müdürlüğü ile hizmet vermeye devam eden İnternet, Mobil çağrı, çağrı merkezi ile günün en son teknoloji imkânları ile hizmet sunan ve bunun yanında birçok farklı seçeneklerle müşteri memnuniyetine önem veren bankalar arasındadır. Hızla büyüyerek yer almaya devam etmektedir
Bu hızlı büyüme bankalar arasında rekabetinde artmasına neden olmuştur bu nedenle Akbank müşterilerine birçok farklı seçeneklerle hizmetler sunmaya devam etmektedir bunların arasında Akbank ası Chip para seçeneği de bulunmaktadır. Üye işyerleri ve anlaşmalı işyeri sizlere daha fazla Chip para kazanma şansı sunduğunu daima hatırlamakta faydası olacaktır. Bütün iş yerleri ile farklı seçenekler içerisinde anlaşmalar yapıldığı için sizlere sunulacak hizmetler farklılık ve bol seçenekler sunmaktadır.
Sizlere Chip para nedir ve nasıl kazanılır nerelerde kullanabilirsinizi ne gibi faydası olduğunu tanımlamaya çalışacağız.
Akbankası Chip para kullanılan kartlar karşılığı müşterilerinin kartlarına yansıttığı belli harcama karşılığında yapılan ödemelere denilir aynı zamanda kart kullanmak ve belli limitleri sürekli kullanma şeklinde yapılan anlaşmalarda Akbank ası Chip para peşin olarak müşterisine ödenmektedir. Sizlere bu imkândan yararlanma şartlarını kısaca tanıtacağız.
1: Akbank ası Chip para kazanabilmek için Axess kredi kartına sahip olma şartı aranmaktadır.
2: Akbank ası Axees kredi kartı ile anlaşmalı işyerleri ve ödeme cihazları sizlere daha fazla Chip para kazandıracağı için bu güncel bilgileri internet üzerinden takip etmeniz daha avantajlı olmanızı sağlayacaktır.
3: İlk defa katılanlar ve otomatik fatura ödeme talimatı veren müşterilerine ödenen miktar değişiklik göstermektedir ve aynı zamanda ilk alışverişlerde yine müşterilerine Akbank ası Chip para ödenmektedir bu limit 50TL ye kadar çıkmaktadır
4: Akbank ası Chip para kazanmak için tabi ki başvuru yapılması ve bu başvurunun onaylanması gerekmektedir.
5: Axees mobil üzerinden yapılan katılımlarda ve anlaşmalı işyerinde kullanılması halinde hem indirimlerden hem de Chip para kazanmakta faydalanabilirsiniz bu kazanılan ödülleri kullanma dönemlerini mutlaka takip etmekte fayda vardır kazanılan ödülleri kullanabilme süreleri için önemli bir noktadır.
6: Kazandığını her 1 Chip para = 1TL olarak hesabınıza aktarılmaktadır bunu sözleşmeli işyerlerinde kullanmak gibi olanaklar sunulmaktadır.
7: Kampanyalar ve bu dönemlerde kazanılan Akbank ası Chip paranın kullanma şartlarını takip etmenizde faydası olacaktır.
8: Her ödeme için kazanılan Chip para ödülü farklıdır 1 ödeme talimatına 15TL gibi bir miktar verilse de 3 ödeme talimatına 50TL veya 6 ödeme talimatına 100TL daha fazla seçenekler sunulmaktadır.
9: Akbank ası Chip para kazanmak için bu ödeme talimatlarının kredi kartından olması gerektiğini unutmamakta fayda vardır. Diğer ödeme talimatları sizlere bu imkânı sunmayacaktır
Akbank ası Chip paranın geçerli olduğu iş yerleri, internet siteleri akaryakıt istasyonlarını sizlere tanıtacağız
1: Sarıyer Marketleri
2: Kipa
3: Şok Marketleri
4: Kiler
5: Migros
6: Metro toptan marketleri
7: Carrefour S.A
8: Dia
9 : Boyner.com
10: Tekzen.com.tr
11: Koctas.com.tr
12: N11.com
13: Yemeksepeti.com
14: İkea.com.tr
15: Dr.com.tr
16:Ereyon
17: Teknosa.com
18: E-bebek.com
19: Gittigidiyor.com
20: Gramaltin.com
21: Hepsiburada.com
22: Petrol Ofisi
23: Aygaz
24: Opet
25: Total
26: TP (Türkiye Petrolleri)
Akbank ası Chip paralarınızı internet üzerinden ve birçok iş yerlerinden kullanma imkânı sunduğu siteler arasında yer alanları tanıttık kazandığınız ödülleri Akbank ası Chip paralarınızı anlaşma süresince kullanabilirsiniz ödemelerinizi Chip para ile yapma olanağını sağlamaktadır. Son dönemlerde harcadıkça kazan modeli ile oldukça ilgi çeken bir yöntem ile müşterilerine yenilenerek hizmet sunmaya devam etmektedir. Kampanyaları ve verilen ödüllerine daima yenilerini ekleyerek bankacılık alanında beğeni ve takdir kazanarak müşterilerinin yanında olmaya devam etmektedir.
Detaylı bilgileri müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek yenilenen bilgi ve anlaşmalar hakkında güncel bilgilere ulaşmak kolaylığı sağlanmaktadır 444 25 25 numaradan rahatlıkla sizlere gerekli bilgiler için yardımcı olunacağını bilmenizde faydalı olacaktır.