• ALTIN (TL/GR)
  463,82
  % 0,77
 • ÇEYREK ALTIN
  746,00
  % 1,87
 • 22 AYAR ALTIN TL/GR
  418,30
  % 2,02
 • 18 AYAR ALTIN TL/GR
  198,84
  % 0,20
 • 14 AYAR ALTIN TL/GR
  253,75
  % 2,01
 • ALTIN ($/KG)
  57.209,00
  % 0,65
 • AMERIKAN DOLARI
  8,0764
  % 0,21
 • € EURO
  9,7345
  % 0,59

Aidatsız Kredi Kartları (2020)

Aidatsız Kredi Kartları (2020)

Bankalar müşterilerine sundukları hizmetlere her gün yenilerini ekleyerek birçok seçeneklerle yeniliklerle hizmet vermeye devam etmektedir. Bildiğiniz gibi şubelerde yapılan birçok işlemleri artık internet bankacılığı ve mobil bankacılık işlemleri ile gerçekleştirme imkânı sunarak müşterilerinin şubelere gitmeleri yerine kolayca yapabilme ve zaman kazanma gibi fırsatlar ile birlikte kredi kartları ile yaparken aynı zamanda puan, chip ya da bonus kazanarak gerekli işlemler yapmalarına imkân sağlamaya devam etmekteler.

Bankaların yaptığı hizmetler

Her banka kendi bünyesinde farklı seçenekler ile hizmetler sunarak daha çok müşteri kazanma çabası ile daima yenilenerek varlıklarını sürdürmeye devam etmekteler bu yenilikler içerisinde kredi kartlarının kullanılması için farklı seçenekler ve olanaklarla hizmetlerine yenilikler ekleyerek kullanılması için fırsat yaratmaktalar bu yüzdende insanlar kendilerine uygun kullanım seçimi yapmalarını sağlamaktalar. Şubelerden ödemeler, kredi ödemeleri, bütün ödemelerin kolayca yapılma fırsatı, nakit ihtiyaçlarına cevap bulduğu özel kuruluşlardandır.

Kredi kartlarında seçimlerinde müşterilerine sundukları imkânları arasında aidatsız kredi kartı hizmetlerini de sunan birçok banka bulunmaktalar dır bunları sizlere aktarmaya çalışalım.

 Aidatsız Kredi Kartları veren bankaları kısaca tanıyalım.

   1: Garanti bankası bonus flexi kredi kartı yıllık kart ücreti ödemeden kullanabileceğiniz kartlar arasında yer almaktadır. Aynı zamanda kazanılan ödülleri ise 1 bonosu 1 TL değer olduğu için oldukça tercih edilen kredi kartları arasında yer almaktadır. Taksitlendirme işlemlerini daha sonra kendi istekleriniz doğrultusunda yapabilme olanağı sunmaktadır. Ödemelerde erteleme fırsatı sunması da kartın ayrıca bir özelliği olarak hizmet vermektedir.

  2: İş bankası maksimum kredi kartı aidat ödemeden kullanabileceğiniz bir diğer karttır. Maksimum üye işyerlerinden yapacağınız harcamalarda sizlere taksit ve maxipuan kazanma fırsatı sunan aynı zamanda kazandığınız maxipuanlarla üye işyerleri ve alışveriş merkezlerinde kolayca kullanma imkânı sunmaktadır. Nakit ihtiyaçlarınızda aynı zamanda nakit avans çekme imkânı verirken 12 aya taksit fırsatı sunarak hizmet vermektedir. Ek kart hizmetlerinden faydalanmak istediğinizde ek kartlar içinde aidat ücreti almadığını bilmenizde faydası olacaktır.

  3: Akbank ası Axess Free kredi kartı aidatsız olup otomatik ödeme talimatlarınızı takip eden kira, aidat, okul aidatı ve bütün faturalarınızı sizler yerine takip ederek ödenmesini sağlamaktadır. Diğer kredi kartı borçlarınızı Axess free kartına aktarıp ister peşin isterseniz taksit ödemenizi sağlayan kartlar arasında yer almaktadır. Kartın limiti dışında kendiniz aylık harcama limiti belirleyip bu limiti aştığınızda tarafınıza sms olarak bilgilendir ile bilgi verilmektedir.

   4: Yapı kredi bankası world eko kartlarına aidat ücreti almadan hizmetlerinde faydalanmanızı sağlamaktadır. Temassız işlemlerinizde 120TL kadar limit sağlayan aynı zamanda anlaşmalı işyerleri ve üye mağazalardan yapacağınız alış verişlerde isteklere göre taksit, erteleme seçeneklerini sunar. World puan imkânlarından faydalanmanıza olanak sağlarken birçok ödemelerinizi kart üzerinden gerçekleştirmeniz konusu da sizlere kolaylık sağlarken nakit ihtiyaçlarınızı 5 ay yasa 12 ay gibi taksitler ile karşılamanızı sağlamaktadır.

  5: Deniz bankası Net kart aidat ücreti almadığı açık deniz veya deniz bankası şubelerinden yapacağınız başvuru sonucunda sahip olabileceğiniz kartlar arasında. Temassız ödemeler, özel kampanyalar ile harcamalarınızda aynı zamanda ödüller kazanmanızı sağlarken anlaşmalı işyerinde harcama yaparken tarafınıza anında iade ödülleri ile bilinmektedir. Anlaşmalı işyerinden yapılan harcamalarda anında ödüllerin harcamadan düşülmesi ayrı bir fırsat olmaktadır. Fatura ödemelerinde elektrik gibi ödemelerde müşterilerine geri iade edilen tutarlar ile beğeni kazanmış kartlar arasında yer almaktadır,

   6: Teb sade kredi kartı aidatsız kullanabileceğiniz kartlar arasında bulunmaktadır tüm bankaların atm’lerden işlemlerinizi gerçekleştirme fırsatı sunarak hizmet vermektedir. Nakit ihtiyacınızı karşılayarak taksitli alış verişlerde 3-6-9-12 aylara bölme fırsat sunarak daha kolay ödemenizi sağlamaktadır. Sinema ve tiyatro gibi kültürel harcamalarda % 50 indirim şansını yakalamanızı sağlar. Otomatik ödemelerinde vereceğiniz talimatlarda anında 50TL bonus kazanarak harcamalarınızda kullanabilirsiniz.

  7: Finans bankası card finans kartı sizlerden aidat almadan işlerinizi, ödemelerinizi kolayca yapmanızı sağlamaktadır. Anında kredi ihtiyacınızı karşılayan ve nakit çekmenizi sağlayan kartlardan bir tanesi olarak müşterilerine kefilsiz olarak başvuru yapabileceğiniz kartlar arasında bulunmaktadır. Kartı kullanma süresi 1 yıldır açık olan kartların kullanma süreleri her yıl yenilenmektedir. Artı kampanya ile kazanılan para ödülleri ile anlaşmalı birçok yerlerden yapacağınız işlemler ile kazanacağınız ödülleri kullanma kolaylığı sağlanmaktadır. Kampanyalardan çıkmak isterseniz bile kazandığınız ödüller kesilmeden tarafınıza ödenmektedir. Bütün kredi kartlarının özelliklerinin toplandığı kart olarak kullanıcılara sunulmuştur.