• ALTIN (TL/GR)
  460,58
  % 0,07
 • ÇEYREK ALTIN
  742,00
  % 1,47
 • 22 AYAR ALTIN TL/GR
  415,71
  % 1,40
 • 18 AYAR ALTIN TL/GR
  198,84
  % 0,20
 • 14 AYAR ALTIN TL/GR
  252,23
  % 1,43
 • ALTIN ($/KG)
  56.681,00
  % -0,28
 • AMERIKAN DOLARI
  8,0919
  % 0,38
 • € EURO
  9,7499
  % 0,71

Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar ve Özellikleri

Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar ve Özellikleri

Aidatsız kredi kartı veren bankalar sayıca az olsalar da, finans sektöründe yaşanan yüksek rekabet bu bankaların sayısının her geçen gün artmasına neden oluyor. Aidatsız kredi kartları ve özellikleri başlığı altında, sayıları az da olsa bu kartlara ve kısaca özelliklerine değindik.

BDDK’nın kredi kartı aidatlarının iadesi konusunda yaptığı çalışmalar neticesinde kart aidatlarında problem olacağını anlamaya başlayan bankalar, rekabetin yanı sıra bu amaçla da kart aidatlarını yavaş yavaş kaldırmaya başladı. Kısacası hem yasal düzenlemeler ve hem de yaşanan yüksek rekabet, kredi kartı kullanıcılarının lehine olmaya devam ediyor.

Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar ve Özellikleri

Enpara.com

Online bankacılık sektöründe var olmaya başladığı günden beri finans sektöründe ciddi değişikliklerin öncüsü olmayı başaran enpara.com, kart aidatı almadığı gibi belirli şartları sağlayan müşterilerine yıllık 100 TL’ye kadar aidat vermektedir.

Bunun için belirli bir süre enpara.com kredi kartı müşterisi olmanız, kredi kartınızla yılın 6 ayında minimum 10 TL üstünde işlem yapmanız gerekmektedir. 2 yıl sürecek kampanyadan yararlanmak ve kredi kartı başvurusu yapmak için, enpara.com internet sitesini ziyaret edebilir veya müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Online bankacılık olması nedeniyle, kuruluşun herhangi bir şubesi bulunmamaktadır.

ING Bank Pegasus Plus

Türkiye’de uzun süredir varlığını gösteren ING Bank, Pegasus Plus kredi kartı ile aidatsız kredi kartı veren bankalar listesinde yer almaktadır. Üstelik özellikle uçuş mili ve para puan gibi özellikleriyle dikkat çeken ING Bank kredi kartı, her uçuşunuz için %2 oranında uçuş puanı kazandırmaktadır.

Yapı Kredi World Eko Kredi Kartı

Türkiye’nin köklü bankacılık kuruluşlarından olan Yapı Kredi Bankası, sunduğu World Eko Kredi Kartı ile kart aidat almamaktadır. Farklı avantajlar kredi kartı kullanıcılarına para puan gibi harcadıkça kazandıran imkanlar veren World Eko Kart alarak, yıllık kredi kartı aidatı ödemekten kurtulabilirsiniz.

Garanti Bonus Flexi

Kredi kartı aidatı almayan bankalar arasındaki Garanti Bankası, Türkiye’nin en köklü bankacılık kuruluşlarından olmanın verdiği avantajlarla müşterilerine çeşitli özelliklerine sahip kredi kartları sunuyor. Flexi kredi kartı ile de, kredi kartı aidatını sonlandırmış durumda. Üstelik Garanti bonus kartının tüm özelliklerinden, aidatsız kart ile faydalanabilirsiniz.

Akbank Axess Free

Ülkemizde faaliyet gösteren ilk özel bankalar arasındaki Akbank, yaptığı yenilenme çalışmalarını kredi kartlarına da yansıtmaya devam ediyor. Bunlardan biri de, kredi kartı aidatı olmayan Axess Free kartı müşterilerine sunması olmuştur.

Tüm altın ve kredi bilgileri için, web sitemizi sosyal medya hesaplarından da takip etmenizi tavsiye ederiz.